Na počátku byl sen...

... jednou vlastnit traktorbagr. Cesta k němu byla ale dlouhá a trnitá, plná sbírání zkušeností a dovedností, které teď jsou hojně využívány v rámci společnosti Stavby RKS s. r. o.


Na počátku celé cesty stojí mladý muž, který absolvoval na Střední průmyslovou školu stavební v Plzni a po prázdninách nástup na ČVUT v Praze do programu Stavební inženýrství, obor Příprava, realizace a provoz staveb. Považuje to za základní kámen pro dosáhnutí svého snu, a tak během studií získává zkušenosti například při stavbě Onkologického oddělení FN Plzeň Lochotín či (...) .

Po úspěšném studiu a absolvování v roce 2013  je potřeba si naplánovat další kroky vedoucí k žlutému stroji.

Následuje (...)


Kdesi vzadu v hlavě stále klíčí semínko touhy po traktorbagru a tak každou realizací se připravuje ta správná základovka. V průběhu let se účastní mnoha realizací například jako stavební dozor, například sonda a jímka v domečku u Sv. Jiří v Plzni nebo oprava střechy na stodole či dostavbě obytného prostoru v domě a následné rekonstrukci. Přesnost a preciznost byla značně trénována při stavbě komínu pěkně od kamen až po poslední cihličku. (...)

(...)

Díky získaným zkušenostem a touze zastřešit svou činnost je založena na podzim roku 2020 společnost Stavby RKS s.r.o., načež zanedlouho, na sklonku nového roku 2021, se plní ten největší sen - mít traktorbagr Komatsu a už nic nepřekáží tomu se pustit do práce a začít plnit sny dál aneb pro férového zákazníka maximum k jeho spokojenosti.


A tak jsme tu, připraveni plnit sny i vám, i za předpokladu netradičních přání, protože máme rádi výzvy. Zbývá už jen krůček a to nám zavolat na 776 896 748 či napsat e-mail na kancelar@stavbyrks.cz a začít realizovat Váš sen.